obal3

Moderný muzikálno-teatrálny spevák Tomáš Hafner a jeho dvorný producent Beyuz prichádzajú s dlho očakávaným albumom milénia, ktorý nesie veľavravný názov Blázon Čas.

Album Vám prinášame po zhruba troj-ročnej pauze, ktorú si interpreti zobrali, aby mohli tento unikát s kľudom vytvoriť. Albumík vychádza práve teraz, ako výsledok spoluprác nezávislých vydavateľstiev Brekeke Records a Slowatch.

Na tomto unikáte sa nachádza 13 zvukových stop a figuruje na ňom mnoho zvučných hostí ako sú: Moja Reč, Orion, Zverina, Zdenka Predná, Yanko Král, Miško Turza, Moloch Vlavo, Dinero alebo Marián Čekovský. Pod hudobnú produkciu sa ako hlavný z vačšiny podpísal Beyuz, no svojou hudbou prispeli aj mená ako Peko, Paulie Garand, Emonoizboyz, Simple Sample, Komandant, Opak či Marián Čekovský.

Album ako hlavní protagonisti sami vravia, “určite stojí za vypočutie a zakúpenie”, nielen kvôli chytľavým pesničkám, ale aj kvôli naozaj vydarenému bookletu a grafike, ktorú má na svedomí popredná slovenská umelkyňa Ivana Šateková a naozaj sa oplatí mať ho v domácej zbierke.

Takže neváhaj a kupuj!


tracklist:

1. Istotne sa pýtaš (hudba: Beyuz)
2. Like a Frog ft.Shoe Shine Boy (hudba: Beyuz)
3. Poď sa so mnou hrať ft.Zdenka Predná (hudba: Beyuz)
4. Omietkový Démon ft.Miško Turza (hudba: Beyuz, skreče: Yanco Král)
5. Blázon Čas ft.Moja Reč (hudba: Beyuz)
6. Sultán (hudba: Beyuz)
7. Feťák Imro (hudba: Simple Sample)
8. Babka vs Pán i duch svätý (hudba: Emonoizboyz)
9. Psačie móresy ft.Moloch Vlavo,Dinero (hudba: Komandant)
10. Traja králi (hudba: Peko)
11. Stredoveká ft.Orion, Zverina, Beyuz (hudba: Paulie Garand)
12. Raj Surferov (hudba: Beyuz, Opak)
13. More čekuj ten oceán ft.Marán Čekovský (hudba: Marián Čekovský) viagra